Čís. položky 90

Jasusch Anton (Košice 1882 - 1965 Košice)

Jaro ve vsi, signováno vlevo dole Jasusch, olej/plátno, 64 x 83,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)

10.03.2018 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 120.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 80.000,-

Aukce: Výtvarné umění
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 10.03.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
Prohlídka: 03.03. - 10.03.2018