Jasusch Anton (Košice 1882 - 1965 Košice)
Jaro ve vsi, signováno vlevo dole Jasusch, olej/plátno, 64 x 83,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 120.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 80.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |